Reference účastníků

Zkušenosti účastníků foto událostí

Skvělá příležitost získat kvalitní profilové foto vytvářené s profesionálním přístupem! Ráda také pochválím krátkou dobu čekání na fotografie, které byly hezky upravené, tudíž do dvou dnů od focení byl můj LinkedIn profil již s profilovou fotkou, díky! :-).

Julie
studentka

O projektu Say Cheese jsem se dozvěděla 5 dní před focením. Veškeré potřebné informace se ke mně přesto dostaly včas a samotný průběh focení byl nejen bezproblémový, ale i velmi příjemný a pohodový. Výsledné fotky jsou kvalitní, působí přirozeně a mám z nich radost - a to vše za několik minut focení. Príma záležitost, doporučuji!

Helena
studentka

Místo focení jsem našla s přehledem, asi proto, že na fakultě, kde se focení konalo, studuji. Nemám ráda focení obecně, ale přesto focení proběhlo hladce a hlavně v klidu. Fotograf se choval příjemně, mile, dokázal mě v rámci možností před objektivem uvolnit. Přesně mi řekl, co dělat, protože jsem neměla moc předchozích zkušeností s focením. Celkově bych focení v rámci tohoto projektu všem doporučila.

Klára
studentka

Skvělá příležitost, jak obohatit svůj životopis, určitě doporučuji. Fotograf umí poradit, jak se před objektivem správně tvářit a nastavit, abyste byli s výsledkem spokojeni. Na druhou stranu Vás určitě nebude do ničeho tlačit, atmosféra byla uvolněná.

Štěpán
absolvent

Opravdu výborná a studentsky přístupná možnost, jak si obstarat kvalitní a profesionální fotky na životopis, na průkazy nebo na LinkedIn. Průběh focení je velmi pohodovou záležitostí, fotograf umí dobře poradit, fotky jsou pěkně a rychle upravené a člověk má na výběr hned z několika!

Katka
studentka

Samotné focení bylo velmi příjemné, fotograf mě uměl zbavit stresu, který jsem měla ze sezení před objektivem.

Renata
studentka

Say Cheese je profesionální a rychlé focení za příjemnou cenu. Osobní a přátelský přístup fotografa udělá z akce příjemné posezení i pro bázlivější osoby.
Takže se není čeho bát. S výsledkem jsem byl spokojen, doporučuji.

Martin
student

Trvá to opravdu jen chvíli a máte profesionální fotku na životopis a nejen tam, nakonec jsem, fotku použil mnohem častěji, než jsem původně zamýšlel. K tomu ještě příjemné prostředí a bezkonkurenční cena :). Určitě doporučuji.

Aleš
absolvent

Profesionální focení v příjemném prostředí. Vše proběhlo velice hladce a rychle. Určitě doporučuji.

Zdeněk
student

Jaká byla vaše zkušenost?

Jak se vám líbilo focení? Co byste o Say Cheese řekli ostatním? Budeme moc rádi, když nám napíšete vaši zkušenost.
X