Průběh focení

Vše ohledně foto událostí

Registrace k focení

Prostřednictvím webu se můžete registrovat k focení, máte zde na výběr konkrétní termín, místo a čas. Přes email vám poté budou zaslány všechny doplňující informace (oblečení a příprava na focení) a harmonogram focení.

Foto události probíhající v interiéru jsou vždy organizovány v uzavřených místnostech. Při focení v nich budete tedy jen vy a fotograf. Tím vám vytvoříme soukromí a pohodu, abyste se při focení cítili pohodlně, a aby byl výsledek focení co nejlepší.

Pozice pro focení, oblečení

Konkrétní pozici pro fotografování vám vysvětlíme a ukážeme přímo na místě. Budeme vás vést v tom, abyste na fotografii vypadali přirozeně a profesionálně. Nemusíte se starat o to, jakou pozici pro fotografii zvolit, vše vám vysvětlí fotograf a pomůže se správným nastavením. Pokud si pro focení vymyslíte vlastní pozici, není to žádný problém. Klidně si přineste jako inspiraci obrázek na svém mobilu.

Doba focení

Doba focení je proměnlivá. V interiérech na sebe budeme mít cca 5 - 10 minut času. V exteriéru, nebo dle domluvy je na focení vyhrazeno více času. Není třeba se obávat, vymezená doba setkání zcela postačí k tomu, abychom zvládli pořídit opravdu kvalitní portréty.

Úprava fotografií

Z pořízených fotografií vám fotograf vybere ty nelepší, které pro vás upraví v grafickém editoru. Poté si je budete moci stáhnout přímo z vašeho emailu. Fotografie upravíme retuší a odstraníme jemné nedokonalosti, aby vaše portrétní fotografie přirozeně prezentovala vaši osobnost.

Stažení fotografí

Po focení vám fotograf zašle přístupové údaje k místu, kde si budete moci stáhnout své portréty. Přístupové údaje k vaší slože s fotografiemi slouží k tomu, aby bylo vaše soukromí chráněné a nikdo vám do něj nezasahoval bez vašeho svolení.
V rámci každé konané události je cena za focení dopředu stanovena a naleznete ji v informacích u konkrétní foto události. Na jednotlivé foto události se registrujete zakoupením lístku zde na webu. Zapojením se do projektu Say Cheese, tak podpoříte naše dovednosti, čas focení, úpravu fotografií, techniku a snahu rozvíjet projekt Say Cheese, díky kterému můžete mít krásnou portrétní fotografii snadno, rychle a ještě si u toho doufáme užijete trochu zábavy.

Přijďte si užít focení

Přijďte se vyfotit na některou z foto událostí,
kterou jsme pro vás připravili.

X