Časté otázky

ohledně Say Cheese foto událostí

Zde na webu si objednáte lístek na konkrétní foto událost, která se vždy zaměřuje na určitý druh portrétu. V rámci konkrétní foto události si zároveň vyberete přesný časový blok pro vaše focení. Tím bude zajištěno vaše soukromí a pohoda při focení.

Foto události organizujeme pro větší množství lidí. Každý účastník focení, má ale vyhrazen svůj speciální čas, čímž je zaručen dostatek soukromí a prostoru. Je úkolem fotografa, aby váš portrét vypadal přirozeně, sympaticky a abyste s ním byli spokojení. Proto vám před událostí poradíme, jak se správně připravit a i na místě vás fotograf seznámí se vším potřebným, abyste mohli být ze svého portrétu nadšení. Více o průběhu focení.

Pokud není u konkrétní události uvedeno jinak, tak jsou výsledkem focení dvě portrétní fotografie upravené v grafickém editoru. Portréty vám doručíme online na email užitý pro registraci k foto události. Výsledek si můžete prohlédnout v sekci ukázky portrétů.

Fotografové událostí jsou mladí, sympatičtí, mají skvělé nápady a udělají vše proto, abyste ze svých portrétů mohli být nadšení.

Jednoduše, zdarma a už za 10 sekund (2 kliknutí) můžete vytvářet svůj vlastní životopis s doslova perfektním designem. V menu kliknete na sekci Vytvořte si životopis, kde jsme pro vás připravili skvělé šablony, pro úpravu a zajímavé rady a tipy, které vám velmi pomůžou a přidají ty správné body.

Foto události v současné chvíli organizujeme v prostoru Brna a okolí. Focení na životopis a sociální sítě probíhá na brněnských univerzitách. Na exteriérová focení se nejvíce hodí ulice města, parky, a různá další zákoutí a zajímavá místa města. Focení v kavárnách se potom realizuje v různých brněnských podnicích. Na titulní straně našich webových stránek naleznete konkrétní mapu, kde všude  se naše focení uskutečňují.

Chceme, aby měl každý možnost mít “aspoň jednu fotku”, ze které bude nadšený. V mobilu máme všichni nepřeberné množství fotek. Ve chvíli, kdy se ale nějakou fotografií chceme reprezentovat, chceme si ji vytisknout, nebo někomu darovat jako dárek zjišťujeme, že vlastně nemáme “ani jednu hezkou fotku, kde by nám to slušelo, ze které bychom byli nadšení, a kterou bychom chtěli ukázat světu. Say Cheese je tu od toho, abyste měli aspoň jeden portrét, ze kterého budete nadšení. Více o myšlence Say Cheese.

 

X